Keď auto dlho stojí.

Mám nepríjemnú skúsenost auto mi dlho stálo asi mesiac FABIA Junior 1.0 MPI 275000km. Prišiel som po mesiaci k autu samozrejme som dobil akumulátor nabíjal som ho 20hodín najnižším prúdom nech nemá šok. Tak som vložil akumulator do auta a idem startovat po prepnuti klučika do polohy 2 bolo počut palivové čerpadlo ale palubovka vôbec nesvietila ani hodiny proste nič.

Skúsil som zaštartovať a auto normálne točilo aj svetla svietili ale nanastartovalo sa. Skusil som zase vypnut a zapnut klučik a to isté. Palubovka zase mŕtva. Popozeral som všetky poistky jak v prístrojovke tak nad akumulátorom.

FABIA JUNIOR

Všetky poistky boli OK. Nič ma nenapadalo. Nakoniec som sa rozhodol vybrať pristrojovu dosku a ako som ju začal vyberať objavili sa hodiny a pristrojovka zase naskočila pre istotu som vybral konektor a troska som ho vyčistil. Pristrojovu dosku som dal späť a zaštartoval všetko bežalo ako má….

Ak by mal niekto podobný problém treba vyčistit kontakty na pristrojovej doske 🙂

AUTOR: MIk

 

 

Zdieľaj článok:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Časový limit je vyčerpaný. Znova načítajte kód CAPTCHA.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.