Kamera do auta, môže byť užitočná.

Pozeral som si na youtube zaujímavé videá s autami. Narazil som na jedno docela zaujímave, kde sa stala nehoda a vznikli hneď hádky. Ak by ten dotyčný nemal kameru v aute tak by  platil pokutu za nehodu ktorú nespôsobil on, ale vozidlo pred ním.

Situácia bola nasledovná chlapík zastavoval pred križovatkou auto a v tom ho obehlo BMW nejaký typ SUV tuším BMWX5.  BMW sa zaradilo pred neho a keď už zastavili pred križovatkou tak BMW zaradilo spiatočku a narazilo do auta kde bola kamera, ktorá snímala celú situáciu. Vodička BMW spolu so svojím kumpánom vybehli z auta ako keby oni nehodu nespôsobili ale chalan čo sedel v aute kde bola kamera umiestnená.

kamera do auta

Proste  chceli to narafičiť tak že nedobrzdil a vrazil do nich. Chalan vystúpil z auta a ukázal im vo svojom aute kameru. V tom momente sa situácia otočila a posádka BMW chcela nasadnúť do auta a zmiznúť čo najskôr preč.  Samozrejme týpek z auta v ktorom bola kamera to len tak nenechal a v tom sa video skončilo  neviem akú to malo dohru.

V dnešnej dobe nestoja tieto kamery do auta veľa peňazí. Ako vidieť z tohoto príbehu môžu byť docela užitočné. Vždy je lepšie sa poučiť zo skúsenosti druhých ako zo svojej vlastnej 😀

Zdieľaj článok:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Časový limit je vyčerpaný. Znova načítajte kód CAPTCHA.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.