Autobazar eu

Predával som svojho tátoša Opel Astra 1.4i 16V. Mal som ho na rôznych free inzerciach. Bolo to pekne auto  myslel som si že ho predám hneď. Výbava bola na tu dobu nadpriemerná. Cena na aute nebola vôbec premrštená. Na aute bolo podstivých  cca. 246000km. Mený olej a všetky filtre v autorizovanom servise. O auto sme sa s rodinou starali, ale to nemá v dnešnej dobe asi váhu. Predával som ho cca 4 mesiace a iba sem tam niekto zavolal a hlavne im vadili tie kilometre. Kamarát vravel, že či som to dal aj na www.autobazar.eu.

Ja som mu vravel že tam chceli peniaze za inzerát tak som to tam nedal. Povedal mi že nech dám tie peniaze ze sa to oplatí vraj autobazar eu je najväčší inzertný portál na automobily. Tak som to tam teda dal v nedelu sice neviem konkretne aky datum tam bol ale v sobotu za týžden už auto doma nebolo nechapal som.

autobazar.eu

Aj som sa rozprával s kupujúcim ze som to nemohol predať a až ked som to dal na autobazar eu tak som to predal v podstate do týždna. Ako som vycítil z kupujúceho tak nebude si ho nechávať vraj to je pre známeho. No mne to bolo jedno hlavne nech ešte slúži. My s manželkou sme mohli začať pokukovať po novom aute 🙂

Zdieľaj článok:
admin

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Časový limit je vyčerpaný. Znova načítajte kód CAPTCHA.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.