Nedotiahnuté šróby pri výmene kolies

Menil som si na mojom aute letnú sadu za zimnú. Počas výmeny kolies behal stále pri mne môj doterný pes ktorý keď ma vidí tak ma začne hneď olizovať a chce sa hrať.  Stále som odbehoval a jašil sa s tým naším chlpáčom. Nakoniec som všetko zmontoval a odišiel sa najesť do domu.

Večer išla dcéra za kamarátkou. Prišla ako obvykle s drankaním či jej nepožičiam auto, vraj aby neprechladla. Nemal som s tým problém dal som jej kľúčiky a odišiel si zdriemnuť. Za chvíľu mi zvonil mobil a vyplašená dcéra vraví do telefónu že jej niečo hrkoce ked ide na aute, ak stojí tak nič.  Asi sa jej dostalkameň do kolies a rachoce to. Povedal som nech ide pomaličky a ráno to pozrieme. Zdriemol som zase a večer ma dcéra budí nech to idem radšej pozrieť, vraj sa to zosilňovalo a na kameň to nevypadá.  Tak som sa prebral, zobral niečo jesť tomu nášmu chlpatému kámošovi a išiel som von. To čo som tam zbadal mi až zdvihlo žalúdok.

vymena kolies na aute 4
foto ilustračné

Nedotiahol som šróby na poslednom kolese. To bolo to moje odbehovanie so psom.  Mi to normálne vypadlo. Šróby boli na krajoch úplne zničené myslím závity. Neostávalo mi nič iné iba kúpiť druhé. Chvala bohu sa dcére nič nestalo. Ak by sa postupne odšrobovávali tak by to mohlo fakt zle skončiť.  Preto si dávajte na to pozor a prekontrolujte všetko ešte raz.

Zdieľaj článok:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Časový limit je vyčerpaný. Znova načítajte kód CAPTCHA.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.