Skúsenosti Xenony H7

Skúsenosti Xenony H7 .Kúpil som si na svoju Fábiu nové predné svetlomety, tie projektorové s čočkou. Veľmi sa mi páčili, tak som si našetril a doprial som si nové svetlomety.

Po nainštalovaní prišlo veľké sklamanie „svietili, ako svätojánske mušky“ tak čo teraz xenony alebo zostanem pri žiarovkách H7 a budem slabšie vidieť ? Poskúšal som aj nejaké H7 žiarovky ale,  po zakúpení HID sady xenónov som bol nadšený ako sa zväčšila intenzita svetla, bolo to super. Konečne som videl na cestu 🙂

xenony H7

No po pár mesiacoch používania pravý xenon sa zapínal až na 4 krát, ľavý xenon v pohode zasvietil na prvý krát. Tak som sa na to vykašlal xenon svieti a hotovo.

Vždy som počúval CD audio ale potom som si spustil klasické radio FM a zistil som ďalší problém, v rádiu som počul jemné rušenie a keď som vypol xenony tak rušenie prestalo. Hm povedal som si pravdepodobne to bude spôsobovať trafo pravého xenónu. Vymenil som trafo a paráda pravý xenon už sa zapínal na prvý krát. No vyskúšal som ešte rádio a jemný šum ani po výmene trafa xenonu neprestal…

 

Toď moja skúsenosť z HID xenonami.

Zdieľaj článok:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Časový limit je vyčerpaný. Znova načítajte kód CAPTCHA.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.